Usługi w hotelach

wyżywienie w hotelu

W hotelu praktycznie wszędzie mamy tworzona taką ofertę, by goście mogli czuć się tam najlepiej. Chodzi o to, by mieć wiele różnych propozycji udoskonalających komfort pobytu. Między innymi dostajemy nowe dodatkowe usługi takie jak dostęp do sejfu, pranie, prasowanie, budzenie, sprzedaż biletów, dostęp do przechowalni bagażu, gdzie można zostawić swoje rzeczy.

Dostęp do barku

W pokojach hotelowych dostępne są dla gości barki, w których znajdować będzie można przekąski oraz napoje. Jeśli chodzi o taką opcję jest ona dodatkowo płatna, dlatego warto o tym pamiętać. Przy wyjeździe będzie trzeba się rozliczyć ze spożytych produktów.

Kawa i herbata dla gości

Goście w hotelu liczyć mogą na darmową kawę i herbatę bez ograniczeń. Najczęściej działa to na zasadzie samoobsługi. Dostęp do ekspresu i zestawów z kawą i herbatą, pozwala na samodzielne przygotowanie napojów w każdej chwili.

Atrakcje w hotelach

Obecnie tworzy się w hotelach wiele różnych atrakcji również poza pokojami, by dzięki temu pobyt stawał się przyjemniejszy. Między innymi dlatego pojawiają się takie opcje jak dostęp do masaży, opcja SPA w hotelu czy kory tenisowe dla gości.

Internet

W hotelach musi pojawiać się dostęp do sieci, jeśli hotel ma być częścią dobrze funkcjonującego ośrodka. Obecnie, jeśli chodzi o te najlepsze opcje będzie to internet szerokopasmowy oraz opcja, w której goście będą mieli dostęp do internetu bezprzewodowego Wi-Fi, który pozwala na zachowanie mobilności.

Pakiety z wyżywieniem

Al

Pakiet z kompletnym wyżywieniem, gdzie mamy jedzenie przekąski, napoje, tylko niektóre alkohole zostaną w tym pakiecie ograniczone.

UAl

Tutaj alkohole są dostępne bez ograniczeń, sięgnąć będzie można po różne trunki, dodatkowo pojawiają się także inne usługi takie jak masaże czy SPA dla gości.

OV

Całkowity brak jakiegokolwiek wyżywienia w pakiecie, co jest dobrą opcją dla tych osób, które czas będą spędzać poza hotelem.

BB

Śniadanie obok noclegu

HB

Poza noclegiem śniadanie i jeszcze dodatkowo obiadokolacja dla gości.

FB

Pakiet z trzema posiłkami, mamy śniadanie, obiad i kolację, dlatego jest to dobra opcja dla osób, które z hotelu wychodzą na kilka godzin i zdążą na posiłki wracać.

SC

Kolejny pakiet, w którym wyżywienia nie dostajemy. Jedyne na co będzie można liczyć to aneks kuchenny, gdzie możemy samemu przygotowywać sobie posiłki.

PP

Pakiet wyżywienia przygotowywane pod kątem wycieczek, które mają swój konkretny program do zrealizowania.

ZPR

Opcja wyżywienia konstruowana obok zdarzenia organizowanego przez hotel.